Kącik wymiany książek

 

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice!

 

Od 6 listopada w naszym przedszkolu możecie skorzystać z KĄCIKA WYMIANY KSIĄŻEK !

Akcja ta ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród naszych dzieci i ich rodziców, ale będzie również wprowadzała w czekające je w szkole spotkanie z biblioteką.

Kącik” czeka na Was w holu głównym naszego przedszkola. Każdy będzie mógł podejść do kącika i sprawdzić, czy znajduje się tam bajka czy opowiadanie warte przeczytania. Lekturę można obejrzeć i przeczytać na miejscu lub zabrać ze sobą do domu i zapoznać się z nią, po czym należy ją odnieść z powrotem do kącika.

 

Ale to nie wszystko – jeśli w waszej domowej biblioteczce znajdują się książki, z których już się nie korzysta, można je przynieść do przedszkola i zostawić na półce w KĄCIKU WYMIANY. Z góry dziękujemy za wzbogacanie naszej biblioteki! Prosimy, aby każda książka zostawiona w kąciku została podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka, a także nazwą grupy.

Stąd każdy zainteresowany będzie mógł ją pożyczyć , przeczytać i odnieść z powrotem na półkę.

Mamy nadzieję, że wymiana książek sprawi Wam wiele radości i przyjemności, ale nauczy Was też odpowiedzialności za wypożyczoną książkę.

Akcja kończy się 31 maja 2024 r. i właśnie do tego czasu prosimy, aby wszystkie książki wróciły do kącika, tak aby każdy mógł zabrać swoją książkę do domu.

 

Zapraszamy do naszego KĄCIKA WYMIANY KSIĄŻEK!! :)

Przedszkole Samorządowe Nr 85
w Białymstoku
ul.Piastowska 3d
15-207 Białystok
tel. 881 222 602

Powrót na początek strony